UBEZPIECZENIA

Życie pełne jest nieprzewidywalnych wypadków, które mogą przydarzyć się każdemu w najmniej spodziewanym momencie. W takich sytuacjach przydaje się dobra polisa ubezpieczeniowa, która uchroni przed wysokimi kosztami oraz umożliwi szybkie uzyskanie świadczenia, które będzie stanowić odczuwalną rekompensatę i rzeczywiste zabezpieczenie dla ubezpieczonego. Dlatego też Fundacja Piotra Piątkowskiego „SANATUS” nawiązała współpracę z Agentem Ubezpieczeniowym grupy PZU Łukaszem Bukowskim.

W szerokiej gamie ubezpieczeń oferowanych przez największą polską firmę prawie z 100 letnią tradycją, znajdą Państwo kompleksowy zakres ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych jak i na życie.

Głównymi produktami są:

Ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, Auto Pomoc, Mini Casco, Ubezpieczenie szyb itp.)
Ubezpieczenia mieszkań i domów
Ubezpieczenia dla firm (kompleksowa ochrona całkowitego majątku firmy i jej pracowników)
Ubezpieczenia podróżne
Ubezpieczenia rolne (uprawy, sprzęt rolniczy, budynki gospodarcze)
Ubezpieczenia OC dla firm, stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych
Ubezpieczenia OC zawodowe (obowiązkowe i nieobowiązkowe)
Ubezpieczenia sportowe (dla zawodowców oraz amatorów uprawiających sport)
Ubezpieczenia dedykowane rowerzystą (OC, AC roweru, NNW)

Kompleksowe ubezpieczenia na życie dla klienta indywidualnego jak i ubezpieczenia grupowe
Ubezpieczenia na życie z ochroną kapitału, inwestycyjne itp.

Głównym atutem nawiązania współpracy z tym Agentem ubezpieczeniowym, jest kompleksowa obsługa po sprzedażowa, która obejmuje wszelkie sprawy związane z zawartą umową ubezpieczeniową oraz mobilność Agenta, który do klientów dojeżdża w dogodne dla nich miejsce w dopasowanym terminie.

Więcej informacji na stronie www.pzuwtoruniu.pl lub pod numerem 512-800-720

UWAGA PROMOCJA: Powołując się na nazwę Fundacji dodatkowe poza taryfowe zniżki dla nowych ubezpieczeń.
Oferta ważna tylko u wskazanego Agenta Ubezpieczeniowego, przekonaj się ile zyskasz.

Zapewniamy najwyższą jakość usług

Dodatkowy kontakt
fundacja-sanatus@wp.pl
Tel  664-143-351

Dane rejestrowe i rachunek bankowy.

KRS: 0000429308

NIP 665-298-99-51

Rachunek bankowy

85 9496 0008 0006 1287 2000 0001

2. Dla osób z zagranicy

SWIFT: GBWCPLPP

PL85 9496 0008 0006 1287 2000 0001

Ruszyła darmowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Wypożyczeniu podlegają: kule, chodziki oraz wózki inwalidzkie itp..

Fundacja „SANATUS” prowadzi wypożyczalnię:

Wielkie Rychnowo 7

87 – 410 Kowalewo Pomorskie

tel 664-143-351

Odbiór sprzętu osobisty pod powyższym adresem lub wysyłka kurierska DHL – na koszt odbiorcy.

Kontakt:

Adres do Korespondencji:

Piotr Piątkowski

Wielkie Rychnowo 7

87 – 410 Kowalewo Pomorskie

E – mail: fundacja-sanatus@wp.pl

Tel 664-143-351 dyżur telefoniczny.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00  do 16.00

Siedziba Fundacji:
 Mąkoszyn 51/1
62-619 Sadlno

W związku z modernizacją lokalu na potrzeby Centrum Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego w którym mieści się siedziba Fundacji, biuro jest nieczynne do odwołania.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.